Bizimle iletişim kur
Xu

Telefon numarası : +8613806392693

Naber : +8613806392693

Qingdao Leader Machinery Co., Ltd

Qingdao Lideri Machinery Co, Ltd

Yüksek hassasiyetli kontrol, Yüksek verimli üretim, Yüksek kaliteli üretim!

  • Qingdao Leader Machinery Co., Ltd
  • Qingdao Leader Machinery Co., Ltd
  • Qingdao Leader Machinery Co., Ltd
  • Qingdao Leader Machinery Co., Ltd
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar lider No. Çalışanları 80~100
Yıllık satış 3500000-4000000 Yıl kurulan 2010
İhracat p.c 90% - 100%
Giriş

Qingdao lideri makine co., Ltd plastik Spanpond, MeltBlown, SMS nonwoven kumaş ekstrüzyon hatları, plastik levha / plaka ekstrüzyon hatları ve ayrıca bazı geri dönüşüm ve peletleme makineleri vb dahil olmak üzere çeşitli ekipmanlar üretmek Her müşterinin farklı gereksinimlerine göre mühendislerimiz en profesyonel mekanik tasarım ve imalat sağlayacaktır ve özel uygulama gereksinimlerini karşılamak için eksiksiz işleme teknolojisi.

Kuruluşundan bu yana , dünyanın güncelleme gereksinimlerini karşılamak için yeni ürünler, yeni işleme teknolojisi incelemek ve araştırmaya adadık ve ayrıca dünyanın ileri bilim teknolojisi ve lider sürecinden sürekli sindiriyoruz ve öğreniyoruz . Plastik ekstrüder alanında her zaman öncü temsilci olarak her zaman sağlam duruyoruz . Tasarım ve imalatta uzun yıllara dayanan tecrübemizle , yüksek verimli ekstrüzyon fikrini “yüksek hassasiyetli kontrol, yüksek verimli üretim, yüksek kaliteli üretim” gerçekleştiren LM serisi ekstrüzyon hatlarını yeni geliştirdik .

ISO9001-2008 kalite belgelendirme, CE belgelendirme, Bağımsız Devletler Topluluğu için SGS sertifikası ve GOST sertifikası ile , modern kurumsal standartlara sıkı sıkıya bağlı olarak, genel güçlendirme ve üretim, tedarik, teknoloji ve satış sonrası hizmetin etkin yönetimi. Yüksek kaliteli ürün ve hizmetler ile pazarı kazanıyoruz. Şu anda, ürünler ihraç edilmiştir

ABD, Kore, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Macaristan, BAE, Türkiye, İran, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Libya, Cezayir, Hindistan, Nepal, Bangladeş, Meksika, Arjantin, Şili ve müşteriler tarafından övülen diğer ülke ve bölgeler .

Geçmiş
Qingdao Lider Machinery Co, Ltd deneyimli ve profesyonel bir plastik ekstruder üreticisidir

ve ekstrüzyon hatları yıllardır. Plastik Spanbond Meltblown SMS dokuma olmayan kumaş ekstrüzyon hatları ve plastik levha / plaka / tahta ekstrüzyon hatları üretebiliriz.

Her müşterinin farklı gereksinimlerine göre, mühendislerimiz en fazla

profesyonel mekanik tasarım ve imalat ve karşılamak için komple işleme teknolojisi

özel uygulama gereksinimleri.

Kuruluşundan bu yana, yeni ürünler, yeni işleme teknolojisi araştırmak ve araştırmak için varız

dünyanın güncelleme gereksinimlerini karşılamak için ve ayrıca sürekli olarak dünyadan sindiriyor ve öğreniyoruz

ileri bilim teknolojisi ve lider süreç. Biz her zaman yurtiçinde

öncü temsilci olarak plastik ekstruder alanı. Tasarım ve imalatta yılların tecrübesi ile,

yeni yüksek verimli ekstrüzyon fikri gerçekleştiren LM serisi ekstrüzyon hatları geliştirdik

“Yüksek hassasiyetli kontrol, yüksek verimli üretim, yüksek kaliteli üretim”.

Hizmet

Qingdao lideri makine co., Ltd plastik Spanbond, Meltblown, SMS dokunmamış kumaş ekstrüzyon hatları ve plastik levha / plaka / tahta ekstrüzyon hatları üretmek. Her müşterinin farklı gereksinimlerine göre, mühendislerimiz en profesyonel mekanik tasarım ve imalat ve özel uygulama gereksinimlerini karşılamak için komple işleme teknolojisi sağlayacaktır.

Kuruluşundan bu yana, dünyanın güncelleme gereksinimlerini karşılamak için yeni ürünler, yeni işleme teknolojisi incelemek ve araştırmaya adadık ve ayrıca dünyanın ileri bilim teknolojisi ve lider sürecinden sürekli sindiriyoruz ve öğreniyoruz. Plastik ekstrüder alanında her zaman öncü temsilci olarak her zaman sağlam duruyoruz. Tasarım ve imalatta uzun yıllara dayanan tecrübemizle, yüksek verimli ekstrüzyon fikrini gerçekleştiren LM serisi ekstrüzyon hatlarını geliştirdik.

üretim, kaliteli üretim ”.

ISO9001-2008 kalite belgelendirme, CE belgelendirme, Bağımsız Devletler Topluluğu için SGS sertifikası ve GOST sertifikası ile, modern kurumsal standartlara sıkı sıkıya bağlı olarak, genel güçlendirme ve üretim, tedarik, teknoloji ve satış sonrası hizmetin etkin yönetimi. Yüksek kaliteli ürün ve hizmetler ile pazarı kazanıyoruz. Şu anda ürünler ABD, Kore, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Macaristan, BAE, Türkiye, İran, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Libya, Cezayir, Hindistan, Nepal, Bangladeş, Meksika, Arjantin, Şili ve diğer ülkelere ihraç edilmiştir. ülkeler ve bölgeler, müşteriler tarafından övdü.

Ekibimiz
Qingdao Lider Machinery Co, Ltd deneyimli ve profesyonel bir plastik ekstruder üreticisidir

ve ekstrüzyon hatları yıllardır. Plastik Spanbond Meltblown SMS dokuma olmayan kumaş ekstrüzyon hatları ve plastik levha / plaka / tahta ekstrüzyon hatları üretebiliriz

Her müşterinin farklı gereksinimlerine göre, mühendislerimiz en fazla

profesyonel mekanik tasarım ve imalat ve karşılamak için komple işleme teknolojisi

özel uygulama gereksinimleri.

Uluslararası İşletme Bölümü


Ar-Ge departmanı


Profesyonel Üretim Ekibi


Satış Sonrası Servis Departmanı